Kurumsal Yapı / UGY Kesici Takımlar - INOVATOOLS-DÜMMEL-MEISTER-FANAR

  Kurumsal Yapı

Hakkımızda

UGY Kesici Takımlar olarak; karşılıklı güven duygusunu temel alan, uzun soluklu ticareti felsefe edinen bir yönetim yapısı ile ilişkilerimizi tahsis etmeye çalışırız. 2014 yılında kurulmuş olan şirketimiz, ülkemiz metal sanayisinin temel ihtiyaçlarından olan kesici takımlar konusundaki satış ve teknik destek faaliyetlerini azim ve heyecanla sürdürmektedir.   

Kaliteli ürün, etkin hizmet, iyileştirmenin sürekliliği ve katma değer çerçevesinde 10 yılı aşkın talaşlı imalat ve kesici takımlar konusunda tecrübeyle, müşterilerimizin imalat çözümleri için destek vermekteyiz.

Alanında uzmanlaşmış markalardan oluşan bayiliklerimiz ile maliyetlerinizi minimize edecek şekilde, taleplerinizin hızlı karşılık bulmasında ve uygun fiyatlandırılmasında kendi tedarikçilerimizden beklentilerimiz doğrultusunda düşünmekteyiz.  

Talaşlı imalat sektöründe kullanılan, torna uçları, freze uçları, torna takımları, freze takımları, U-Drill, karbür freze, karbür matkap, özel karbür freze, özel karbür matkap, takım tutucu sistemleri, açılı kafa, canlı tahrikli takım, bimetal şerit testereler ve özel takım ihtiyaçlarınızı bayiliklerini sürdürmüş olduğumuz InovaTools, Dümmel, Giss, Gisstec, Gewefa, Röntgen firmalarının kalitenize değer katacak ürüleri ile firmamızdan temin edebilirsiniz. 

Ayrıca metal işlemede karbür uçlardan beklenen; farklı malzeme çeşitlerinde çalışmaya uygunluk; sürekli kesim / darbeli kesim gibi çalışma şartlarında yüksek performans gösterme gibi genel kullanım şartlarına uygunluklar göz önüne alınarak; zaman içinde yapılan test çalışmaları ve müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda Almanya'dan ithal ettiğimiz uçlarla oluşturduğumuz ürünlerimizi markası altında toplayıp (uygun fiyat / yüksek performans) garantisi ile hizmetinize sunuyoruz.  

Temel prensibimiz, talaşlı imalatta verimlilik sunarak müşterilerimizin parça başı maliyetlerini düşük seviyede tutmaktır.

UGY Kesici Takımlar olarak hizmetlerimizi ihtiyaç ve beklentiler doğrultusunda kaliteli, yüksek teknolojinin sunduğu tüm imkanları kullanarak hızlı, güvenilir ve maksimum memnuniyet çerçevesinde yürütmek en büyük arzumuz ve hedefimizdir.


Misyon - Vizyon

UGY Kesici Takımlar sektöründeki başarılı konumunu sürdürmek ve marka değerini korumak adına sağlam ve dinamik yapısıyla faaliyetlerini sürdürecektir. Türkiye’nin ve sektörün gelişmesine katkıda bulunmak, kendi alanında sürekli ilerleyen bir organizasyon olmak için yenilik üretmeye, yorulmadan çalışmaya devam edecektir.

 

UGY Kesici Takımlar

 

© 2014, UGY Kesici - Tüm hakları saklıdır. UGY Kesici